O NAS

nasza historia
Mr. Amber szlifuje, obrabia i tworzy piękne wyroby od 15 lat. A od blisko 5 lat pod tym właśnie szyldem.

Proces tworzenia rozpoczyna się od selekcji najwyższej jakości bursztynu, poszukując kawałków o unikalnych kolorach, wzorach i klarowności. Do tego niezbędne są wyrafinowane oko i umiejętność rozpoznawania najbardziej wartościowych kawałków, pozwalających stworzyć kolekcję surowca, którą można nazwać prawdziwym skarbem.

 

wisiorek z bursztynem Mr.Amber sklep jubilerski polski bursztyn Gdańsk

Następnie używamy swoich umiejętności w obróbce bursztynu, które obejmują cięcie, szlifowanie i polerowanie, aby odkryć ukryte piękno tego naturalnego materiału. Dłonie muszę być precyzyjne i wyczulone na każdy detal, aby stworzyć idealne kształty i gładkość, podkreślające indywidualne cechy każdego kawałka bursztynu.

Kiedy surowy bursztyn został obrobiony, w grę wchodzi umiejętność tworzenia biżuterii. Nasza wyobraźnia i kreatywność ożywiają pierścionki, wisiory, bransoletki, naszyjniki, kolczyki i inne wyroby, które emanują unikalnym stylem i elegancją. Korzystając z różnych technik, takich jak wire wrapping, sploty lub zdobienia metalowe, tworzymy niepowtarzalne i ręcznie wykonane przedmioty, które są wyjątkowe dla każdego klienta.


wisiorek z bursztynem Mr.Amber sklep jubilerski polski bursztyn Gdańsk
Nasza praca nie polega tylko na tworzeniu przedmiotów o estetycznej wartości, ale również na odzwierciedlaniu historii, tradycji i kultury, które są związane z bursztynem. Nasze produkty stanowią połączenie natury, rzemiosła i sztuki, które zdobią i podkreślają piękno ludzkiego ciała.
Mr. Amber
Moja praca polega na opracowywaniu surowego bursztynu i przekształcaniu go w wyjątkowe wyroby. Każdy kolejny wyrób traktuję jak dzieło sztuki, dla którego chcę by był zarówno piękny, jak i funkcjonalny.
Denys Błażkiewicz
Założyciel
Shopping Cart